fbpx
Home / Blog IT Powers / Przewaga folderIT nad konkurencją – wygodny system do zarządzania dokumentami

Przewaga folderIT nad konkurencją – wygodny system do zarządzania dokumentami

Folderit Ltd jest dostawcą oprogramowania do zarządzania dokumentami, założonym w 2014 r. W Tallinie w Estonii (Unia Europejska), w celu zapewnienia łatwego i intuicyjnego systemu zarządzania dokumentami. Firma oferuje miesięczne i roczne plany subskrypcji oraz projekty dostosowywania (w tym instalacji lokalnej) dla większych przedsiębiorstw.

Folderit DMS charakteryzują trzy kluczowe cechy, które wyróżniają go spośród innych systemów zarządzania dokumentami:

 • Łatwość obsług – zwycięzca rankingu na najbardziej przyjazną aplikację do zarządzania dokumentami w chmurze według rankingu przeprowadzonego przez Capterra- największy katalog z aplikacjami
 • Bezpieczeństwo. Wszystkie połączenia w sieci publicznej i sieci wewnętrzne są wykonywane za pomocą szyfrowania SSL. Firma monitoruje próby logowania do systemu, podczas gdy wszyscy programiści pracują bez żadnego dostępu do danych klienta. Folderit jest oficjalnym partnerem Amazon AWS Select Technology[, a ich rozwiązanie jest oparte na infrastrukturze Amazon Web Services. Do przechowywania plików używana jest usługa S3, która ma 99,999999999% trwałości obiektów w danym roku. Każdy obiekt jest przechowywany w trzech fizycznie oddzielnych strefach dostępności. W połączeniu z dziennymi snapshotami oraz logami dane są skutecznie archiwizowane w czasie rzeczywistym i można je przywrócić w dowolnym momencie.
 • Przystępność. Folderit zapewnia kentów, że nigdy nie zobaczysz żadnych ukrytych kosztów, a ceny, które mają w ofercie , są prawdopodobnie najbardziej przystępne cenowo.

Dodatkowe cechy produktu:

Contents

 • Współdzielenie plików i folderów
 • Zatwierdzenie przepływu dokumentów
 • Powiadomienia
 • Metadane
 • Wersjonowanie plików
 • Przypomnienia
 • Potężne wyszukiwanie
 • Wyślij dokument na maila
 • Role
 • Dostępny
 • Lokalna kopia zapasowa
 • Bezpieczne

Współdzielenie plików i folderów

Możliwość udostępniania dokumentów, folderów, sekcji, a nawet całego konta dowolnej osobie.

Zatwierdzenie przepływu dokumentów

Możliwość zatwierdzania faktur, wniosków o urlop lub innych dokumentów Oprogramowanie daje możliwość zapraszania osób do zatwierdzenia i dodawania swoich komentarzy w ustalonej kolejności. Znacznie ułatwia to proces tworzenia certyfikatów śledzenia.

Powiadomienia

Aplikacja daje możliwość automatycznego ustawiania powiadomień o zmianach w dokumentach, folderach czy sekcjach

Metadane

Możliwość dodawania metadanych, takich jak tagi, osoby podpisujące, notatki, datę i termin, co bardzo ułatwia porządkowanie dokumentów. Dodatkowo istnieje możliwość dodawania własnych pól metadanych!

Wersjonowanie plików

Możliwość przesłania nowej wersji dokumentu i zachowania istniejących metadanych oraz wszystkich wcześniejszych wersji pliku, które zawsze można łatwo odzyskać za pomocą jednego kliknięcia. Funkcja zameldowania / wysyłania dokumentów umożliwia blokowanie dokumentu dla innych podczas jego edycji.

Przypomnienia

Możliwość ustawiania powiadomień w określonym dniu i czasie,gdy użytkownik martwi się, że zapomni o jakimś terminie. Można dodawać dowolną liczbę przypomnień i wybrać inny adres e-mail dla powiadomień na każdym z nich.

Potężne wyszukiwanie

Bardzo rozbudowane narzędzie do wyszukiwania dokumentów, dzięki czemu użytkownik może wyszukiwać dokumenty nie tylko według nazwy pliku, ale także tytułu dokumentu i metadanych, takich jak tagi i osoby podpisujące. Możliwość wyszukiwania po treści zdjęcia dzięki wbudowanemu narzędzi do rozpoznawania tekstu ze zdjęć (OCR)

Wyślij dokument na maila

Dla każdej z ról konta użytkownik otrzymuje dedykowany adres e-mail.Wystarczy wysłać wiadomość e-mail na ten adres, a załączony plik znajdzie się w folderze Skrzynka odbiorcza folderów. Bardzo przydatne przy automatyzacji raportowania w firmie.

Role

Mimo że możesz utworzyć nieograniczoną hierarchię w ramach głównej roli związanej z kontem, możesz dodać do 5 dodatkowych ról! Więc możesz mieć jedną dla swojej firmy, inne dla twoich osobistych potrzeb, zespołów lub co kiedykolwiek dzielić z odpowiednimi ludźmi!

Dostępny

Twoje dokumenty są dostępne dla Ciebie z każdego komputera, Maca, tabletu lub smartfona z dostępem do Internetu. Na całym świecie.

Lokalna kopia zapasowa

Twoje dokumenty są przechowywane w bezpiecznej chmurze i są całkowicie bezpieczne, ale jeśli chcesz, możesz łatwo pobrać całe konto lub pojedyncze pliki / foldery na dysk twardy tak często, jak chcesz, do lokalnej kopii zapasowej.

Bezpieczne

Wszystkie twoje dane są zaszyfrowane w chmurze, gdzie są bezpiecznie przechowywane i wysyłane tam przez bezpieczną warstwę SSL.

Głównym resellerem produktu na Polskę jest firma IT Powers

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zapraszamy do kontaktu office@itpowers.pl

Wejdź na naszą stronę https://itpowers.pl
Show Buttons
Hide Buttons