fbpx

O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą doświadczonych deweloperów i administratorów specjalizujących się w profesjonalnych rozwiązaniach Business Intelligence, Outsourcingu IT, usług IT Integration oraz doradztwie personalnym. Swoje doświadczenie i kompetencje zdobyliśmy w firmach, które są liderami w branży IT. Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające naszą wiedzę i kwalifikacje w zakresie oferowanych technologii, co świadczy o naszym profesjonalizmie oraz wysokim poziomie świadczonych usług.

Co robimy?

Zajmujemy się szeroko rozumianą integracją systemów, migracją danych, administracją baz danych oraz serwerów jak i wszelkiego rodzaju automatyzacją i optymalizacją pracy.

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Usługi firmy IT Powers skierowane są dla firm oraz instytucji budujących nową lub rozwijających istniejącą architekturę IT. Oferujemy zarówno wdrażanie gotowych produktów i technologii, jak i tworzenie zupełnie nowych rozwiązań pod indywidualne potrzeby klientów. W swoich szeregach posiadamy wybitnych analityków biznesowych, programistów, deweloperów, administratorów oraz specjalistów IT, dla których nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania.

Nasza misja

Podnosimy efektywność firm i instytucji poprzez wdrażanie, rozwijanie, a następnie utrzymywanie i wspieranie nowych rozwiązań organizacyjnych i informatycznych. Na każdym etapie współpracy oferujemy pełne wsparcie i zaangażowanie.

Nasze motto

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, w IT Powers szukamy sposobów, a nie powodów.

O nas
JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM
ELASTYCZNOŚĆ
RZETELNOŚĆ

Certyfikaty i Odbyte szkolenia

Certyfikaty

Posiadamy wiele certyfikatów potwierdzających nasze kompetencje wydanych m.in. przez Microsoft, RedHat, IBM, VMware oraz certyfikat bezpieczeństwa.

Szkolenia

Nasi specjaliści uczestniczyli w wielu szkoleniach podwyższając swoje umiejętności.
Szkolenia programowania, zarządzania systemami, wirtualizacji, baz danych, bezpieczeństwa IT.

Bussiness Inteligence
CERTYFIKATY
SZKOLENIA
ROZWÓJ

Zapytaj o ofertę


Show Buttons
Hide Buttons