fbpx

  Business Intelligence Warszawa - Microsoft SQL Server

  Business Intelligence jest zapleczem informatycznym pozwalającym uzyskać maksymalne korzyści z dostępnych w firmie informacji. Dzięki integracji wielu systemów zawierających istotne dane w firmie jesteśmy w stanie znacznie uprościć oraz przyspieszyć proces decyzyjny, zautomatyzować raportowanie czy poprawić wydajność pracy. Hurtownie danych można wykorzystać niemal w każdym dziale co z pewnością przyniesie Państwu wymierne korzyści.

  Oferujemy:

  • Tworzenie baz danych (SQL Server, MySql, Posgresql, Oracle)
  • Administracja bazami danych SQL Server, MySQL,Posgresql, Oracle
  • Tworzenie profesjonalnych raportów w SQL Server Reporting Services (SSRS), Report Builder
  • Tworzenie rozwiązań ETL przy pomocy usługi SQL Server Integration Services (MS SQL, posgresql, oracle, MySQL, FTP/sFTP, WEB, flat file, xml)
  • Rozwiązania kostek analitycznych OLAP w oparaciu o SQL Server Analysis Services (SSAS)
  • Tworzenie aplikacji webowych oraz desktopowych w oparciu o technologie ASP.NET MVC, C#

  Nowoczesna analityka biznesowa

  Rozwiązania Business Intelligence dostarczane przez naszą warszawską firmę IT Powers zapewniają najlepszą skuteczność przy zachowaniu rozsądnych kosztów. To proces wspomagający podejmowanie kluczowych decyzji biznesowych w firmie. BI polega na przekształceniu surowych danych w informację, która później jest przekształcania w wiedzę służącą do oceny sytuacji w przedsiębiorstwie. Mechanizm polega na pobieraniu surowych danych z systemów źródłowych, ich transformacji, ujednolicaniu i zapisywaniu w centralnym repozytorium jakim jest najczęściej hurtownia danych. Na podstawie tych danych tworzona jest warstwa wizualizacji prezentująca obecną kondycję firmy, zachodzące w niej trendy, oceniająca skuteczność kampani marketingowych czy inne zdefiniowane wskaźniki efektywności (KPI).

  Dla kogo system BI?

  Z rozwiązań Business Intelligence powinna skorzystać każda firma chcąca zwiększyć trafność podejmowanych decyzji. Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu raportów, zarządzający od razu mają wiedzę na temat kondycji przedsiębiorstwa. Dzięki integracji wszystkich systemów w firmie (zarówno marketingowych, księgowych, CRM czy ERP), jest to niezwykle wygodne narzędzie, gdyż znacznie skraca czas potrzebny na analizę danych w firmie. Dodatkowo dzięki zastosowaniu odpowiednich modeli predykcji oraz data miningu jesteśmy w stanie z dużym prawdopodobieństwem prognozować przyszłe wyniki.

  Dlaczego IT Powers?

  Zapewniamy kompleksowe usługi od projektu po wdrożenie procesu Business Intelligence/hurtowni danych w firmie, jak i utrzymanie oraz rozwój systemów już istniejących. Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie w wdrażaniu systemów BI pozwala nam zapewnić satysfakcjonujące efekty oraz szybki zwrot z inwestycji. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, działamy zgodnie z obowiązującymi normami prawa. W pracy wykorzystujemy najskuteczniejsze narzędzia analityczne i nowoczesne metody, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

  Zapraszamy do współpracy z IT Powers – Warszawa, ul. Rakowska 9!

  SQL_Server
  SQL Server, MySql, Posgresql, Oracle
  ASP.NET MVC, C#
  OLAP

  Zapytaj o ofertę

  
  Show Buttons
  Hide Buttons