fbpx

Business Intelligence Warszawa - Microsoft SQL Server

Business Intelligence jest zapleczem informatycznym pozwalającym uzyskać maksymalne korzyści z dostępnych w firmie informacji. Dzięki integracji wielu systemów zawierających istotne dane w firmie jesteśmy w stanie znacznie uprościć oraz przyspieszyć proces decyzyjny, zautomatyzować raportowanie czy poprawić wydajność pracy. Hurtownie danych można wykorzystać niemal w każdym dziale co z pewnością przyniesie Państwu wymierne korzyści.

Oferujemy:

  • Tworzenie baz danych (SQL Server, MySql, Posgresql, Oracle)
  • Administracja bazami danych SQL Server, MySQL,Posgresql, Oracle
  • Tworzenie profesjonalnych raportów w SQL Server Reporting Services (SSRS), Report Builder
  • Tworzenie rozwiązań ETL przy pomocy usługi SQL Server Integration Services (MS SQL, posgresql, oracle, MySQL, FTP/sFTP, WEB, flat file, xml)
  • Rozwiązania kostek analitycznych OLAP w oparaciu o SQL Server Analysis Services (SSAS)
  • Tworzenie aplikacji webowych oraz desktopowych w oparciu o technologie ASP.NET MVC, C#

Nowoczesna analityka biznesowa

Rozwiązania Business Intelligence dostarczane przez naszą warszawską firmę IT Powers zapewniają najlepszą skuteczność przy zachowaniu rozsądnych kosztów. To proces wspomagający podejmowanie kluczowych decyzji biznesowych w firmie. BI polega na przekształceniu surowych danych w informację, która później jest przekształcania w wiedzę służącą do oceny sytuacji w przedsiębiorstwie. Mechanizm polega na pobieraniu surowych danych z systemów źródłowych, ich transformacji, ujednolicaniu i zapisywaniu w centralnym repozytorium jakim jest najczęściej hurtownia danych. Na podstawie tych danych tworzona jest warstwa wizualizacji prezentująca obecną kondycję firmy, zachodzące w niej trendy, oceniająca skuteczność kampani marketingowych czy inne zdefiniowane wskaźniki efektywności (KPI).

Dla kogo system BI?

Z rozwiązań Business Intelligence powinna skorzystać każda firma chcąca zwiększyć trafność podejmowanych decyzji. Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu raportów, zarządzający od razu mają wiedzę na temat kondycji przedsiębiorstwa. Dzięki integracji wszystkich systemów w firmie (zarówno marketingowych, księgowych, CRM czy ERP), jest to niezwykle wygodne narzędzie, gdyż znacznie skraca czas potrzebny na analizę danych w firmie. Dodatkowo dzięki zastosowaniu odpowiednich modeli predykcji oraz data miningu jesteśmy w stanie z dużym prawdopodobieństwem prognozować przyszłe wyniki.

Dlaczego IT Powers?

Zapewniamy kompleksowe usługi od projektu po wdrożenie procesu Business Intelligence/hurtowni danych w firmie, jak i utrzymanie oraz rozwój systemów już istniejących. Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie w wdrażaniu systemów BI pozwala nam zapewnić satysfakcjonujące efekty oraz szybki zwrot z inwestycji. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, działamy zgodnie z obowiązującymi normami prawa. W pracy wykorzystujemy najskuteczniejsze narzędzia analityczne i nowoczesne metody, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

Zapraszamy do współpracy z IT Powers – Warszawa, ul. Rakowska 9!

SQL_Server
SQL Server, MySql, Posgresql, Oracle
ASP.NET MVC, C#
OLAP

Zapytaj o ofertę


Show Buttons
Hide Buttons