fbpx
Home / Blog IT Powers / Backupu danych oraz disaster recovery dedykowanych dla sektora MSP – Xopero Backup and Recovery

Backupu danych oraz disaster recovery dedykowanych dla sektora MSP – Xopero Backup and Recovery

Xopero Software S.A. jest polskim producentem rozwiązań do backupu danych oraz disaster recovery dedykowanych dla sektora MSP.
Firma może pochwalić się współpracą z takimi firmami, jak QNAP, Orange PL, T-Mobile CZ, czy Medicover.

Współpraca z firmą ESET

Ponadto w październiku 2017 nawiązała współpracę z firmą ESET – jest dostawcą rozwiązań do backupu w ramach ESET Technology Alliance. Więcej informacji można znaleźć pod tym linkiem ( https://www.eset.com/int/business/backup-recovery-xopero/)

1. Xopero QNAP Appliance – jedyne na świecie rozwiązanie do backupu danych dedykowane dla użytkowników urządzeń QNAP. Rozwiązanie to zmienia urządzenie QNAP w prywatną chmurę backupu. Dzięki takiemu rozwiązaniu oprogramowanie Xopero bardzo głęboko integruje się z urządzeniem QNAP i wykorzystuje pewne mechanizmy wbudowane w QNAPa tj.

Virtualization Station, które pozwala na uruchomienie wcześniej zabezpieczonego obrazu dysku jako maszyny wirtualnej – bezpośrednio z urządzenia QNAP bez potrzeby przywracania. Więcej o rozwiązaniu Xopero QNAP Appliance na naszym www oraz na stronie internetowej producenta QNAP NAS.

2. Xopero Backup&Restore – rozwiązanie do backupu lokalnego dedykowane na dowolną infrastrukturę opartą o system operacyjny Windows. W przypadku tego rozwiązania wykorzystujemy już istniejącą platformę sprzętową do stworzenia serwera backupu oraz dowolny zasób iSCSi do stworzenia magazynu, w którym przechowywane będą dane.Warto zaznaczyć, że ten produkt zdobył tytuł Produktu Roku 2017 wg Redakcji IT-Professional – więcej pod tym linkiem

3. Xopero Cloud – rozwiązanie do backupu danych online dedykowane do sektora MSP. Polskie data center w dwóch lokalizacjach.

Extra features:

· Disaster recovery – backup obrazu dysku i uruchomienie go w kilka chwil, jako maszyny wirtualnej

· Bare metal recovery (przywrócenie całego systemu na nowym sprzęcie w razie awarii)

· Technologia Smart Virtualization Stick (SVS), która daje możliwość nie tylko przywrócenia i odtworzenia zbackupowanego systemu na innym sprzęcie, ale także pozwala na szybkie uruchomienie systemu, jako maszyny wirtualnej na dowolnym sprzęcie z pendrive’a.

· Xopero Image Tool to narzędzie, które pozwala na konwersję obrazów dysków pomiędzy RAW (plik powstały po wykonaniu backupu HDD Image) a VHD lub VHDX, a także utworzenie pliku VMDK z pliku backupu HDD, dzięki czemu będziesz mógł uruchomić obraz na najpopularniejszych wirtualizatorach, takich jak Hyper-V, VMware czy VirtualBox. To rozwiązanie pozwoli Ci na szybkie uruchomienie maszyny wirtualnej z kopii zapasowej projektu Xopero HDD Image.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zapraszamy do kontaktu office@itpowers.pl

Wejdź na naszą stronę https://itpowers.pl
Show Buttons
Hide Buttons