fbpx
Home / Blog IT Powers / Outsourcing specjalistów IT

Outsourcing specjalistów IT

Outsourcing specjalistów IT zwany również body leasingiem to doskonałe rozwiązanie dla firm, które potrzebują elastycznych zasobów. Możliwość współpracy z profesjonalistami pozwala uniknąć długiego procesu rekrutacji, weryfikacji kandydatów oraz formalności związanych z procesem zatrudnienia pracowników. Outsourcing kadry jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą poszerzyć zespół o pojedyncze osoby lub całe zespoły projektowe.

Delegowani specjaliści mogą wykonywać samodzielne zadania. Może to być zarówno pojedyncza osoba, jak i zespół wykonujący cały projekt. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doborze pracowników IT do projektów o różnej skali, dla różnych branż i wielkości instytucji. Pracowaliśmy zarówno dla spółek giełdowych przy dużych projektach, jak i dla średnich firm. Pomagaliśmy również w realizacji małych projektów.

Podstawowe hasła nowoczesnego outsourcingu IT

 

  • body leasing – dostarczanie na potrzeby projektu konsultantów lub zespołów projektowych o odpowiednich kompetencjach,
  • external employment – przejmowanie pracowników lub współpracowników klienta pod opiekę kadrową, logistyczną, prawną i administracyjną dostawcy,
  • rekrutację – przeprowadzenie procesu pozyskania wysoko wykwalifikowanych pracowników o różnych specjalnościach z zakresu IT, bezpośrednio do klienta końcowego,

Nasi specjaliści spełnią wszystkie Państwa oczekiwania i przyczyni się do jeszcze lepszej realizacji projektów IT. Oferujemy kompleksowy outsourcing konsultantów IT, w którym od dawna się specjalizujemy.

Programiści, specjaliści z zakresu baz danych i administratorzy IT zorganizują pracę poszczególnych działów w firmie i będą sprzyjali usprawnieniu realizacji konkretnych procesów.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zapraszamy do kontaktu office@itpowers.pl

Wejdź na naszą stronę https://itpowers.pl

 


Show Buttons
Hide Buttons