fbpx
Home / Blog IT Powers / Profesjonalne kampanie marketingowe w IT Powers

Profesjonalne kampanie marketingowe w IT Powers

Żeby jakakolwiek firma odniosła sukces, musi najpierw dotrzeć do odpowiedniej liczby klientów. W dzisiejszych czasach od roznoszenia ulotek o wiele lepiej sprawdzają się profesjonalne kampanie marketingowe przeprowadzane w sieci. Warto rozreklamować swoje usługi lub produkty na kilka sposobów: oprócz wykupienia płatnych reklam pomocne są zwłaszcza portale społecznościowe i przemyślany social media marketing, a także działania SEO, które poprawiają widoczność danej strony w Internecie.

Kampanie marketingowe w social media

Promując swoje usługi czy produkty w social mediach zyskujesz tę przewagę, że od razu budujesz wokół swojej firmy lojalną społeczność. Jeśli tylko powierzysz kampanię profesjonalistom i dokładnie określisz grupę docelową (od płci, przez wiek po zainteresowania), szybko trafisz do potencjalnych klientów i zwiększysz prawdopodobieństwo, że zostawią oni pieniądze właśnie u Ciebie. Największe korzyści związane z kampanią na Facebooku, Instagramie czy Twitterze to budowanie popularności marki i wzmacnianie jej pozytywnego wizerunku, możliwość błyskawicznej interakcji z użytkownikami oraz budowanie z nimi więzi, a w efekcie obu tych czynników – zwiększenie sprzedaży i wzrost odnotowywanych zysków.

Bardzo ważne jest, aby podejść do kampanii rzetelnie i z uwzględnieniem konkretnych potrzeb danej firmy. W IT Powers traktujemy każdego klienta indywidualnie – dzięki temu jesteśmy pewni, że wybraliśmy najlepszą metodę kreowania wizerunku danej marki. Wykorzystujemy zaawansowane narzędzia reklamowe i stale konsultujemy podejmowane działania ze zleceniodawcą, żeby kampania marketingowa była jak najskuteczniejsza.

Kampania SEO – popularność dzięki Google

Działania SEO, które służą podnoszeniu pozycji danej strony w wyszukiwarce, są bardzo czasochłonne. Nie ma tu mowy o błyskawicznych efektach – inwestowane pieniądze zwracają się dopiero po pewnym czasie. Mimo wszystko warto zadbać o optymalizację firmowej strony i sklepu internetowego – chociażby dlatego, żeby przy aktualizacji algorytmu wyszukiwania nie okazało się, że całkowicie znikną one z wyników Google’a…

W IT Powers prowadzimy wielopłaszczyznowe działania SEO, które z czasem przynoszą pożądane efekty. Żeby kampania była profesjonalna i skuteczna, ustalamy jej szczegóły indywidualnie. Cztery najbardziej popularne typy działań w tym zakresie to pozycjonowanie ogólne (w tym optymalizacja serwisu i link building), pozycjonowanie sklepów internetowych (unikalne opisy produktów, linkowanie wewnętrzne, linki do podstron), pozycjonowanie lokalne (wizytówka Google Moja Firma, lokalne słowa kluczowe) oraz SEO PR (w tym „zaplecze” – blog, profile społecznościowe i strategia linkowania między wpisami w różnych mediach). Wszystkie razem są bardzo istotne i składają się na wspólny sukces.

Chcesz dowiedzieć się więcej i poznać szczegóły naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu!

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zapraszamy do kontaktu office@itpowers.pl

Wejdź na naszą stronę https://itpowers.pl
Show Buttons
Hide Buttons