fbpx
Home / Blog IT Powers / Chmura: Azure – czy warto z niej korzystać?

Chmura: Azure – czy warto z niej korzystać?

Microsoft Azure to zestaw usług w chmurze, który ma za zadanie ułatwić organizacji lub firmie sprostanie biznesowym wyzwaniom. Wciąż rozwijające się usługi pozwalają na swobodę w tworzeniu i wdrażaniu aplikacji. Umożliwiają też zarządzanie nimi w globalnej sieci za pomocą preferowanych struktur oraz narzędzi.

Ulubiona platforma największych firm

Z Azure korzystają firmy i organizacje działające na całym świecie – te mniejsze i większe, nowsze i bardziej doświadczone. Platformie zaufało aż 95% firm z listy Fortune 500! Przez trzy dekady pracy z klientami korporacyjnymi Azure udało się zbudować ogromną sieć ponad 68 tys. partnerów. Platforma dysponuje ponad 70 certyfikacjami i kompleksowym zestawem produktów i usług.

Ogromne korzyści finansowe

Platforma Azure może być aż 5x tańsza niż AWS. Licencje programu SQL Server oraz systemu Windows Server pozwalają korzystać z chmury po obniżonych stawkach. Nowi klienci mogą liczyć na dodatkowe trzy lata darmowych, rozszerzonych aktualizacji zabezpieczeń.

Maksymalne bezpieczeństwo

Azure pozwala wykorzystać większość regionów globalnej wybranej chmury publicznej, dzięki czemu możesz przybliżyć swoje aplikacje użytkownikom na całym świecie, a jednocześnie zachować zgodność z wymaganiami odnośnie rezydencji danych. Kompleksowe zabezpieczenia protokołów internetowych sprawią, że unikniesz procesów sądowych o naruszenie własności intelektualnej.

Innowacje, szybkie działanie, większe możliwości

Korzystanie z platformy Azure z wbudowaną inteligencją to szansa na rozwój innowacyjnych przełomowych aplikacji, a także na tworzenie i wdrażanie niestandardowych modeli SI. Dzięki niezwykłej wydajności narzędzi Azure będziesz mógł szybciej przekształcać pomysły w gotowe rozwiązania. W tym celu wolno Ci korzystać z narzędzi deweloperskich i opanowanych języków, a także z ponad 100 usług, które jeszcze bardziej przyspieszą wprowadzanie innowacji w Twojej firmie. Platforma daje też szansę na uzyskanie większej wartości z już istniejących inwestycji Microsoftu (poprzez integrację z Office 365 oraz Active Directory) i lepsze osiągi dzięki rozwiązaniom typu open source. Azure to jedyna chmura, która jest zintegrowana z obsługą systemu RadHat.

Spójne środowisko użytkownika i wspólna tożsamość

Żadna inna chmura nie oferuje tak dużej spójności w środowisku hybrydowym. Holistyczna perspektywa służy lepszej optymalizacji i zabezpieczeniu całej infrastruktury.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Zapraszamy do kontaktu office@itpowers.pl

Wejdź na naszą stronę https://itpowers.pl
Show Buttons
Hide Buttons